Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen

Winnaars

Winnaars Nationale Kunstdagen (12 en 13 november) 2016


       

Publieksprijzen

eerste plaats: Herman Coppus (www.hermancoppus.nl)
tweede plaats: Katja Koevoet – Katsphotoart (www.katsphotoart.com)
derde plaats: Marian Timmer-Funneman (www.mariantimmerkeramiek.nl)

Jury-prijzen

eerste plaats: Let de Kok (www.letdekok.nl)
tweede plaats: Kitty Warnawa (www.warnawa.nl)
derde plaats: Marjoke den Engelsen (www.marjokedenengelsen.nl)

Overall prijswinnaar

De overall winnaar is de kunstenaar, die van de jury en de bezoekers in totaal het meeste aantal punten kreeg. Daarbij tellen de punten van de jury zwaarder (factor 10).
De winnaar van deze overall-prijs is Herman Coppus.


Plaatsen 1 t/m 50, overall waardering:
1. Herman Coppus
2. Let de Kok
3. Kitty Warnawa
4. Glasuniek (Linda van Huffelen)
5. Mieke Robben
6. Marjoke den Engelsen-Treurniet
7. Marian Timmer-Funneman
8. Jan Bakermans
9. Katja Koevoet (Katsphotoart)
10. Jean Elliot
11. Feltgood Ellen van der Wiel
12. John Striegel
13. Amer Bader
14. Wim Lemmens
15. Huub Giesbertz
16. Nicole Schaap
17. Christian Hedel
18. K-Studio (Kien Hertoghs)
19. Eva-Maria
20. Peter Farla
21. Wil Westerweel
22. Marga Boogaard
23. Adri van den Heuvel
24. Monique Eysink
25. Saskia Frinking
26. Jos Krikke
27. Suzanne Tuynman
28. Nelleke Lengkeek
29. Tearrific Art
30. Frank Warmerdam
31. Marina Cleiren
32. Daniëlle van Schooneveld
33. Herbert Immer Willems
34. Jos Hermans
35. Bert Hermans
36. Sylvie Overheul
37. Thei Derks
38. Marjan Witte
39. Yvonne van der Laan
40. Loes Kouwenhoven
41. Yun Xie
42. Diana Kortbeek
43. Larisa Jevnovataya
44. Henny Schaapman
45. Feikesgallery
46. Carla de Korte-Bramsen
47. Marc Molenaar
48. Novynu-Art
49. Suco Sarkinovic
50. Bert Verboon

Plaatsen 51 t/m 100, overall waardering
(de namen van deze kunstenaars staan op alfabetische volgorde van hun achternamen, niet op chronologische volgorde):
Ben Acket
Anita de Baaij Art Studio
Margreet Blaas
Frans Bleiji
Ceramics and Glaze
Nicole Cijs
Elise Coenen
Madeleine Corbey
Toos de Corti
DestrekenvanPaul
Ad van Dingenen (AdvD-art)
Anne von Drehle
Jos Gielen
Georges de Groot
Karin Heijmans
Russel Hinckley
Iwaz
Jole Art
Lisbeth Jorgensen Veillat
Mouafk Khzaal
Bert Koeck
Laurens van Koppenhagen
Sandrina Kreek
Lambert
Carin Lamers
Rien Lengkeek
Petra van Liere
Pauline Luiten
Erica van Meerwijk
Judith Meulenberg
Marja Milo
IneLouise Mourick
Jacob Noteboom
Mirjam van Oostveen
Alfred Ophof
Kim Peereboom
Pehi-art (Hilde Peeters)
Ria van Rooijen
Martine de Ruiter
ElbregScheeleArt
Anja Schrik
Bernadette Sterk
Anne Thoss
Vlekks (Sander Kanters)
Persheng Warzandegan
Cor van Wees
Ben van der Wel
Paul de Werd
Margo Wisse (Atelier 26)
Albert Ziëck

Plaatsen 101 t/m 150, overall waardering
(de namen van deze kunstenaars staan op alfabetische volgorde van hun achternamen, niet op chronologische volgorde):
Aron Abbink
Gerrerde - Maria Abelmann
Marlie Albertz
DC Portrettekeningen
Inge Coolen
Deselai Lederwaren
Marja Driessen-Diessel
Jewels by Estrid
Rinaldo Ferrier
Albert Fröling
Léontine van Geffen-Lamers
Marie-Louise Gerets
Jenny van Gimst
Petra Hemelrijk
Eugènie Herlaar
Saskia Huitema
Willem Ijsebrands
Katar(t)ski
Pauline Koehorst
Yvonne Kors
Alex Kruijer (Serious Stuff)
Lau Langeveld
Marlies van Leeuwen
Atelier Herman Mes
Sara Michael
Moniek van Munster
Selma Noort
Daphne Oosterlaan
Frank le Pair
Fien Peeters
Eesjen Ploeg - Kynto
Rob Ram
José Ramos Lopes
Yvonne Rehorst
Robert Remijnse
SAM Paintings
Bernadette Schampers
Ton van Sprang
Rita Staals
Martijn van Steenbergen
Marja Steinmetz
Robert Tamara
Eline Ulaen
Fotokunst VanHiske
Pieter Antonie van der Velden
Pieter de Vogel
Wijndel de Waal
Xcaroline
Ilhan Yildirim
Karenza van Zanten

Plaatsen 151 t/m 221, overall waardering
(de namen van deze kunstenaars staan op alfabetische volgorde van hun achternamen, niet op chronologische volgorde):
Atelier Arnouts (Rien Arnouts)
Louis Berkhuizen
Dorine Beursmans
Sierk Blakenburg (Roi Art)
Francois Blommaerts
Ed Braakman
Atelier Bregje
Tineke Brouwer
Chrisypicture
Nick Cillessen
Cornelius
Anastazia David
Wiljan Eerland
Wigle Engelsma
Ketlin van Esschoten
Ernst Ford
Leoni Gremmen
Anouk de Groot
Angeline Gude
Lei Hannen
Bert Jan Hekket
Eveline Helms
Rob Hendriks
Loes van der Holst
Rolf Huet
Peter Ijsseldijk
Etta Ingwersen
Ans Jacobs
Johan van Kaam (Atelier 26)
Martin Kiel
Martijn Kips
Marja van der Klaauw
Igor Kusmarik
Linh Ky
Annemiek Laros
Saskia Lensink
HanDeLeeuwerkKunst
Saskia Meijer
Carina Melisse
Ineke van Middelkoop
De Mobiele Goudsmid
Kenza el Mokdasni
Filiberto Montesinos
Hanneke Muijs-Hoksbergen
Tini Muller
NatureByelly
Muriel Nieborg
Els Okkerman
Joke van Olm-Koenen
Roelofje van Opzeeland
Younik by Paulus
Atelier Petine
Mirjam Pet-Jacobs
Anne Pisula-Mandziej
Pletz4art (José Pletzers)
Faye Postma
Jantien Salomons
San
Lida van der Sar
Savage Sieraden
Henrian Selten
Laurens Severijnen
Fransje Steins Bisschop
Marion Timmermans
Chris Timmers
Birgitta Vereecke
Josée Vermorken
Anne -Oane- de Vries
Adler Warmer
Roel van Wijlick
Hab van den Wijngaard

 
 
© Copyright Kunstdagen 2005 - 2017. Alle rechten voorbehouden.